banner501

banner510

banner502

banner509

banner499
banner465

Çocukların geleceği sigortayla güvencede

banner506

Eğitim ferdi kaza sigortası sayesinde çocukların geleceğini güvence altına almanın mümkün olduğunu belirten Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, “Bu sigorta ürünü, ebeveynlerin başına talihsiz bir olay gelmesi durumunda çocukların eğitim masraflarını karşılıyor” dedi.

banner345
SİGORTA 12.10.2018, 17:29
Çocukların geleceği sigortayla güvencede
banner346
banner414

Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, çocuklarının geleceği için endişelenen ebeveynlerin eğitim sigortasını ihmal etmemesi gerektiğini vurguladı. Eğitim sigortası sayesinde çocukların eğitiminin kesintiye uğramadan sürdüğünü belirten Kırmızı, “Bu sigorta ürünümüzle, ebeveynlerin başına talihsiz bir olay gelmesi durumunda çocukların eğitim hayatının devamlılığı da güvenceye alınıyor” dedi.

Ebeveynlerin her zaman çocuklarının eğitimini ön planda tuttuğunu, ancak sigortayı ihmal edebildiğini kaydeden Kırmızı, “Hayat her zaman istediğimiz gibi sorunsuz bir şekilde gitmiyor. Elimizde olmayan birtakım şanssız olaylar sebebiyle üstlendiğimiz eğitim masraflarını karşılayamayacak duruma geldiğimizde, çocuğumuzun eğitim hayatı da kesintiye uğruyor, hatta belki sona eriyor. Hem evlatlarımızın hem ülkemizin geleceği için kesintisiz bir eğitim hayatı sağlamak bizlerin en önemli görevi” ifadelerini kullandı.

GENİŞ TEMİNATLAR

Sigortalının kaza sonucu vefatı ya da sürekli sakat kalması durumunda, poliçede ismi kayıtlı öğrenciye ait, ödenmesini üstlendiği taksite bağlı tüm yıllık eğitim harcamalarının Eğitim Ferdi Kaza Sigortası’yla teminat altında olduğunu dile getiren Nihat Kırmızı, ürünün diğer özelliklerini şu şekilde anlattı: “Sigortalının herhangi bir kaza sonucunda oluşabilecek tedavi masrafları da poliçede belirtilen limitlere kadar teminat altına alınıyor. Bunun yanı sıra, kritik hastalıklar, hukuksal koruma, mini onarım teminatları ve acil sağlık hizmetleri de bu ürünümüzle sigortalılara sunuluyor. Poliçeye isteğe bağlı olarak gelir güvence teminatı da eklenebiliyor.”

Bunların yanında sunulan diğer teminatlardan da bahseden Kırmızı, “Ebeveynin kaza sonucu vefatı ya da sürekli sakat kalması durumunda, sadece okul taksitleri değil, çocuklarımızın günlük harcamaları da teminat altına alınıyor” dedi.

banner362
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner499
banner353
açık
banner348
Günün Anketi Tümü
Sizce Yeni Sitemiz Nasıl Olmuş?
banner443
banner500
banner503
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner419

Gelişmelerden Haberdar Olun

@