Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner501

banner510

banner507

banner502

banner509

banner508

Erva Sigorta Aracılık Hizmetleri
Erva Sigorta Aracılık Hizmetleri
Sektör Sigorta Acenteleri
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi https://www.ervasigorta.com
Telefon 0312 212 77 00

Konusunda uzman ve deneyimli teknik personelimiz , şirket müdürlerimiz ve acentesi olduğumuz sektörün dev şirketleri ile 24 saat hizmet anlayışı içerisinde hizmet ve çözüm üretimi yapmaktayız.

Şirketimizin bir diğer ana hedefi de “sigorta şirketi” ile “sigorta ettiren” arasında sağlam ve gerçek bir köprü olmak ve sizlere gerekli tüm bilgileri vererek , poliçenin muhteviyatındaki tüm haklarınızı eksiksiz kullanmanızı ve detaylı bilgilendirmenizi sağlamaktır. Sigortacılık sektörü bir ülkenin yaşamının ve güçlü ekonomiye sahip olmasının en önemli unsurlarından biri olduğu bilincinde içerisinde , sektörün gelişmesi için elimizden her türlü teknolojik ve işlevsel metotları kullanmak ve sizlere uluslar arası kalite koşullarında hizmet vermek şirketimizin temel kuruluş amaçları arasındadır.

Vizyonumuz:

İş yaşamının ve özel yaşamın gerekli olan gelecek güvencesini teminat altına alarak yarınlara daha güvenli bakmanızı kolaylaştırmak ve zengileştirmek

Misyonumuz :

Lider ve güvenilir bir sigorta aracılık şirketi olarak , sigorta şirketi ve sigorta ettiren arasında yarattığımız güç birliği ile güvenlik ve kaybetmeme mutluluğunu sağlamaktır.

Adres: Koru Mh. Ankaralılar Cd. Gordion Konutları 6/1B

Bunlara Göz Atabilirsiniz

GRI Sigorta A.Ş. GRI Sigorta A.Ş.

Sigorta Şirketi / İzmir

Axa Sigorta A.Ş. Axa Sigorta A.Ş.

Sigorta Şirketi / İstanbul

Habir Sigorta Aracılık Hizmetleri Habir Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sigorta Acenteleri / Ankara