Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner501

banner510

banner507

banner502

banner509

banner508

Axa Sigorta A.Ş.
Axa Sigorta A.Ş.
Sektör Sigorta Şirketi
İl / İlçe İstanbul / Beyoğlu
Web Sitesi http://www.axasigorta.com.tr
Telefon 0212 334 24 24

Misyonumuz

İnsanlığın gelişimi adına insanlık için değerli olanı korumak

AXA Sigorta olarak işimizin merkezine “korumak” kavramını yerleştiriyoruz. Tüm çalışanlarımız ve güçlü dağıtım kanallarımızla tek ve ortak bir hedefe doğru ilerliyoruz: İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için önemli olanı korumayı amaçlıyoruz. Hepimiz için ‘daha iyi bir yarın’ olabilsin diye riskleri öngörüyor, sonuçlarını ve etkilerini yönetiyoruz.

İnsanlığın ilerlemesi ve gelişimi açısından fark yaratacak her konunun etki ve risklerini göz önünde bulundurarak bu durumları daha iyi anlamak ve üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin hasarlarını hızlı ve eksiksiz bir şekilde ödeyen bir sigorta şirketi olmanın ötesine geçerek müşterilerimizin çözüm ortağı olmak

Bir sigorta şirketi olarak işimizin sadece hasar anında zarar tazmin etmekten çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz. 800’ü aşkın AXA çalışanı ve 2500’den fazla acentemiz ile sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle, müşterilerimizin yalnızca can ve mal varlıklarını değil, aynı zamanda sevdiklerini, hayallerini ve geleceklerini de olası risklere karşı koruma altına alıyoruz.

Yenilikçi, sektörde fark yaratan, dünyanın değişen hızına ve sürekli yenilenen beklentilere göre şekillendirdiğimiz sigortacılık çözümlerimizle müşterilerimizin hayatına değer katmak en büyük önceliğimiz. Sigortacılığın geleceğini tasarlayan ve geliştiren bir sigorta şirketi olarak Türkiye’de sigortacılığın 4.0’ı olmayı hedefliyoruz ve bu yönde teknolojimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştirerek somut adımlarla ilerliyoruz.

Adres: Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı

Bunlara Göz Atabilirsiniz